- Koolitused (9. Novembril Toilas ka 30. Detsembris Tartus; Jaanuaris 2025 Tallinnas) - peamine eesmärk on koolitada sihtrühma esindajaid soolise võrdõiguslikkuse, peremudelite, soorollide, soolise palgalõhe, võrdse kohtlemise ja äsja Eestis vastu võetud sooneutraalse abielu teemal. Kõigil kolmel koolitusel osaleb 100 osalejat.
- Õppevisiit 12 detsembril 2024 Tallinnas, annab vajalikke praktilisi oskusi ja õpib inimõiguste organisatsioonidelt ja avaliku institutsioonidelt, kuidas võidelda soolise võrdõiguslikkuse eest ja edendada võrdset kohtlemist oma kogukonnas. Külastame ja õpime Eesti Inimõiguste Keskuse, LGBTQ-liikumise, soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku büroo ning viime läbi kohtumise ettevõtete esindajatega, kes on loonud vajaliku keskkonna ja teenused soolise võrdõiguslikkuse saavutamiseks töökohal. Üritusel osaleb 30 osalejat.
- Koostöö ja arutelu kohtumine (Jaanuaris 2025 Tallinnas) noortele tüdrukutele, naisettevõtjatele ja ettevõtjatele - see programm annab naistele rohkem võimalusi, sest naistel on üldiselt vähem ettevõtluskogemust kui meestel. Selle tegevusega tahame luua soodsa keskkonna naiste ettevõtluse arenguks; edendada naisettevõtjatele mõeldud vahendeid ja tugiteenuseid. Parandada naiste ettevõtlusoskusi, viies läbi 2 kahepäevast praktilist koolitus- ja arutelupäeva, mis on täis oskusi noortele tüdrukutele, naisettevõtjatele, kaasates kohalikke ettevõtteid. 60 inimest osaleb kahel praktilisel koolitus- ja arutelupäeval.
- Ümarlaud (Jaanuaris 2025 Narvas) - mis parandab valdkondliku spetsialistide koostööd valitsuse, kodanikuühiskonna ja ettevõtjate vahel ning arutab ühiselt, kuidas me kõik saaksime süvenema soolise võrdõiguslikkuse ja võrdsekohtlemise poliitikat eritasandil ja laiendada naiste juurdepääs ressurssidele, poliitilise osalusele. Ümarlaual osaleb 30 inimest.
- Soolise võrdõiguslikkuse ja võrdsekohtlemise arvamusfestival (rahvusvaheline konverents+arutelud, töötoad) (mai või august 2025) - mille raames toimub konstruktiivne arvamuste- ja mõttedevahetus, samuti projekti kokkuvõtete tegemiseks ja üldiste avalduste koostamiseks. Kutsutud võtmeotsustajad, sidusrühmad, kogukonna juhid ja projekti aktiivsed osalejad. Konverentsil edendatakse arutelu soorollide ja stereotüüpide üle, mis on vajalik konstruktiivsete lahenduste leidmiseks. Arendatakse diskussioni ühiskonnas valdkonna tähtsatel teemadel ning antakse konstruktiivseid teadmisi ja oskusi soolise võrdõiguslikkuse kohta haridussüsteemis, perekonnas ja naised poliitikas, et tagada varajane sekkumine eelarvamuste ja stereotüüpide kinnistumisse. Lisaks juba tehtud konkreetsele tööle lisab konverents teemale uue mõõtme, kaasates tunnustatud ekspertide seisukohti. Soolise võrdõiguslikkuse konverentsi 2025. aasta peateema täpsustamisel. Konverentsil osaleb kuni 100 inimest.
Vaata põhjalikult ürituste ülevaade iga ürituste all.